خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر واقعی تلگرام

بدون شک، بهترین راه برای افزایش اعضای یک کانال تلگرام، گذاشتن پست های خوب و تبلیغات اصولی در کانال های تلگرام است که می تونید مخاطبانی طبق موضوع کانال خود پیدا کنید. اما مواقعی هم وجود دارد که می‌خواهید به سرعت به تعداد اعضای کانال خود بیفزایید یا این که وقت ندارید دوست دارید خیلی سریع نتیجه بگیرید. در این مواقع، راهی جز خرید ممبر تلگرام برای شما وجود ندارد. برای افزایش ممبرهای (واقعی یا فیک) کانال، 3 روش وجود دارد که ما هر 3 را به شما ارائه می‌دهیم. که می تونید طبق نیازتون از هر کدوم که دوست داشتید استفاده کنید پس با لینک سبز همراه باشید.

ممبر اد اجباری

اگر شما قصد دارید که فقط تعداد اعضای شما زیاد باشد و کمترین ریزش را هم تجربه کنید، ارزان ترین راه برای شما ممبر اد اجباری است.خرید ممبر تلگرام با این روش بدون اطلاع کاربر اد در کانال صورت می گیرد سپس کانال بی صدا می شود که درصد ریزش پایین بیاید. بنابراین  فعالیت کمی در کانال شما دارند.در این روش مخاطبان بدون این که اطلاع داشته باشند در کانال شما اد می شوند.

مزینت های این روش:
1- ریزش کم
2- بازدید مناسب
3- ممبرها کاملا ایرانی هستند
4- خرید ممبر تلگرام در این روش بسیار آسان است
5- تحویل سفارش به مشتری سریعتر اتفاق می افتد
6- بدون نیاز به دسترسی به تلگرام شما

 

شما میتوانید با استعمال از تبلیغات متعدد نیز تعداد عضو های کانال یا این که تیم تلگرام خویش را ارتقاء دهید . این کار اگر چه یه خرده هزینه بردار خواهد بود , ولی از طریق های زیاد موءثر برای ارتقاء ممبر تلگرام به حساب می‌آید . برای انجام این کار تنها محدود به تبلیغ در بقیه کانال ها و تیم های تلگرام نخواهید بود , بلکه می توانید از تارنماهای اینترنتی متعدد نیز برای انجام این کار به کار گیری نمایید .

تجربه نشان داده که نشر پست های ویدیویی یا این که عکس های باکیفیت در کانال به مراتب راندمان بهتری از مطالب طولانی و نوشته نوشته‌ها دارااست . پس کارایی نمایید تا حد قابلیت تنوع را در محتوای کانال یا این که گروهتان برقرار سازید و منزلت ویژه‌ای برای پست بحساب می آید.

ممبر واقعی تلگرام(اختیاری)

کاربر با میل خود عضو کانال شما می‌شود. اما چگونه؟ اپلیکیشن‌های اندرویدی مختلفی وجود دارند که کاربران ایرانی بسیار زیادی هم دارند. بعد از خرید ممبر واقعی تلگرام، این اپ‌ها درخواستی بر روی گوشی کاربران خود می‌فرستند و ضمن معرفی کانال شما، از آنها درخواست عضویت می‌کنند. کاربر با توجه به علاقه یا نیاز خود در کانال شما عضو می شود.


مزینت های ممبر واقعی تلگرام:
1- ریزش بسیار کم
2- بازدید خوب
3- ممبرها کاملا ایرانی هستند
4-یک درخواست روی گوشی کاربران می‌رود و از آنها می خواهد عضو شوند.
5- تحویل سفارش به مشتری سریعتر اتفاق می افتد
6- بدون نیاز به دسترسی به تلگرام شما
7- معمولاً پست های آخر کانال شما در ابتدا بازدید بالایی می‌گیرند

8- ریزش از همه روش ها کمتر است. چون کاربران به میل خودشان عضو کانال شما شده‌اند.

9- خرید ممبر واقعی تلگرام(اختیاری)، بهترین روش برای افزایش ممبر است و به خصوص به کانال های تخصصی پیشنهاد می‌شود.