7 کلید طلایی برای تبلیغات در اینستاگرام

7 نکته طلایی برای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام به چه شکل است؟

اگر شما یک بازاریاب هوشمند شبکه های اجتماعی هستید، حتما توجه ویژه ای به اینستاگرام دارید. تبلیغات در اینستاگرام میتونه برای کسب و کارتون بسیار عالی باشه اما باید به یه سری اصول و نکته خیلی دقت کنید: شما باید از تصاویر خوبی استفاده کنید زیرا اینستاگرام شبکه ای است که کیفیت و چگونگی تصویر در آن بسیار مهم است زیرا مخاطب از طریق تصویر با محصول و خدمات شما آشنا میشود. یکی دیگه از کارایی که تو این شبکه اجتماعی مهمه اینه که دنبال تقلب نباشید سر تا سر اینترنت پر شده از تبلیغاتی که میگن ما شما را معروف میکنیم, ما به شما فلان قدر فالوور میدیم تضمینی, ….. دوستان خوبم اینستاگرام با استفاده از ربات های دقیقی که داره خیلی زود متوجه تقلب شما میشه و پشت سر هم به شما اخطار امنیتی میده در نهایت ممکنه حساب شما رو مسدود کنه! ما در مقاله تبلیغ پیج اینستاگرام و کسب درآمد بالا با چند روش حرفه ای در این باره بیشتر حرف زدیم که می تونید مطالعه کنید.

در این مقاله آموزش 7 نکته طلایی برای تبلیغات در اینستاگرام با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم با چه روشی میتونید خیلی زود در شبکه های اجتماعی پیشرفت کنید و کسب و کار خود را بهبود بخشید.

۱- از تصاویر با کیفیت برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید

در اینستاگرام همیشه به دنبال انتشار تصاویر با کیفیت بالا باشید چرا که اینستاگرام یک رسانه اجتماعی تصویر محور است. به عبارت دیگر میتوان گفت در اینستاگرام این تصاویر هستند که حرف اول را میزنند و اگر میخواهید به خود در این زمینه برسید باید به دنبال معرفی کسب و کار خود با استفاده از تصاویر با کیفیت باشید.

 

۲- استراتژی محتوا را برای تبلیغات در اینستاگرام تعیین کنید

محتوا پایه اصلی استراتژی بازاریابی اینستاگرام شماست. اگر محتوای پیج اینستاگرام شما مرتبط به بازار هدف شما نباشد، به سختی میتوانید در اینستاگرام موفق شوید.

گزارشی کوتاه از شرکت و یا محصول خود تهیه کرده و آنرا به تمامی مجلات و نشریات وابسته به زمینه کاری شما ارسال کنید. شاید یکی از آنها گزارش شما را چاپ کرد!

برای شروع, نوع محتوایی را که میخواهید پست کنید تعیین کنید. شما باید بدانید که مي خواهيد با چه نوع عکس هايی تبلیغات کسب و کار خود را در اینستاگرام خود را آغاز کنید.

 

۳- بطور مرتب صفحه اینستاگرام خود را بروز کنید

سعی کنید به اتفاقاتی که به صورت روزانه یا هفتگی در سطح دنیا اتفاق می افتد با انتشار یک مطلب و پست واکنش نشان بدهید. شما با این کارمیتوانید مخاطبان بیشتری جمع کرده و با آنها رابطه بهتر برقرار کنید.

نشریه ای در زمینه کار خود بنویسید و هر هفته برای مخاطبانتان در اینستاگرام پست یا بصورت استوری اشتراک گزاری کنید. این نشریه می تواند حتی یک صفحه باشد. سعی کنید در آن مطالبی مفید و آموزنده ارایه دهید.

 

۴- برای مخاطبانتان چالش ایجاد کنید

برای رسیدن به هدف خود که همان جذب مخاطبان بیشتر در اینستاگرام است میتوانید در صفحه خود رقابت ها و مسابقاتی را ایجاد کنید. شما با این کار مخاطبان را ترغیب می کنید که صفحه شما را دنبال کنند و همچنین صفحه شما با سرعت بیشتری به دیگر کاربران معرفی خواهد شد. با افزایش فالوئر ها شانس موفقیت شما در تبلیغات اینستاگرامی افزیش خواهد یافت.

پس با تحلیل رفتار یک بازدیدکننده در یک صفحه‌ی محصول می‌توانیم اطلاعات بسیار ارزشمندی به‌دست بیاوریم و بدانیم نقاط ضعف این صفحه محصول ما چیست و چگونه می‌توانیم این صفحه را بهبود ببخشیم.

 

۵-  حواستان به کپشن باشد

اگر شما به دنبال تبلیغات کسب و کار خود در اینستاگرام هستید، مطمئن شوید که کپشن شما به شکلی باشد که کاربر را گیج نکند . دنبال کننده های خود را به جایی که بتوانند محصولات شما را خریداری کنند هدایت کنید, می توانید نامه ای یک صفحه ای از محصول خود تهیه کرده و آنرا در استوری اینستاگرام خود قرار دهید, با این کار میتوانید از تلاش های اینستاگرامی خود کسب درآمد کنید.

 

۶- در زمان های مناسب تبلیغات اینستاگرامی خود را قرار دهید

پست هایی که شما در اینستاگرام خود منتشر می کنید با توجه به موضوعاتی که در بر میگیرند باید از زمان های خاصی منتشر شوند. برای مثال آخر شب یا آخر هفته بهترین زمان برای انتشار پست اینستاگرامی است زیرا اکثر مخاطبان برای سرگرمی به شبکه های اجتماعی رجوع می کنند. همیشه سعی کنید چند پست را پشت سر هم منتشر نکنید چرا که ممکن است مخاطب صفحه شما را به چشم مزاحم نگاه کند توجه داشته باشید بعد از مدتی اگر مخاطبان شما پست های شما را لایک نکنند یا کامنت نگذارند بطور خودکار از نظر اینستاگرام صفحه شما برای آن فرد مزاحم و غیر کاربردی است و دیگر آن مخاطب حتی اگر شما را آنفالو هم نکرده باشد پستی از صفحه شما نمیبیند!

پس حتما توجه کنید مخاطبان شما از چه قشری هستند, علاقشان در چیست, چه سن و سالی دارند؟

پرسیدن این سوالات از خود میتواند در روند بهبود کسب و کار شما موثر باشد.

 

۷– برای خود هدف تعیین کنید

تعیین هدف به شما کمک می کند بطور برنامه ریزی شده روی کسب و کار خود تمرکز کنید مثلا با خود بگویید باید صفحه من تا یک ماه دیگر هزار فالوور جدید بگیرد این کار کمک می کند تمرکز کافی روی تبلیغات اینستاگرامی خود داشته باشید.

همچنین می تونید در کنار اینستاگرام روی دیگر شبکه های اجتماعی مثل تلگرام هم فکر کنید تبلیغات در تلگرام هم فکر کنید این کار می تونه سرعت پیشرفت شما رو دوبرابر کنه. ما مقاله ای هم در این ارتباط با تبلیغ کانال تلگرام برای شما آماده کردیم که می تونید از طریق لینک مطالعه کنید.

 

[ratings]

منبع: لینک سبز

 

 

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک نظر اضافه کنید